اردشیر منظم خالق صداهای شیرین و کارتونی انیمیشن، در سال ۱۳۶۶بعد از آشنایی با (غلامعلی افشاریه) پا به عرصه گویندگی گذاشت و پس از ۳ سال به شکل کاملا تخصصی حرفه گویندگی و دوبله را ادامه داد. از دیگر فعالیت های منظم، اجرا تئاترهای متفاوت، بازی در تلویزیون از سال ۱۳۷۲، اجرا در تلویزیون و رادیو و بازیگری در رادیو است.

 او در انیمیشن های (سفرهای میتی کومان، ای کیوسان، باخانمان، زورو،  فوتبالیست ها و پلنگ صورتی) به گویندگی پرداخته است. همچنان او مدیر دوبلاژ مجموعه هایی چون: پلنگ صورتی، دور دنیا در هشتاد روز، مرد شرور و بچه ها، مأموریت غیرممکن ۳ است. اردشیر منظم در بعضی از فیلم ها به جای جکی جان و مستربین هم صحبت کرده است. 

پرویز نارنجی ها و عباس نباتی از اساتید مهم و تاثیرگذار او در این عرصه هستند. نمونه صداهای اردشیر منظم در انیمیشن، فیلم و سریال های:  فوتبالیست‌ها، سفرهای میتی کومان، لوک خوش شانس، مهارت‌های زندگی، داستان‌های پرماجرا، آستریکس و نبرد بزرگ، ماداگاسگار، فیلشاه، رستوران جنگل، هری پاتر و سنگ جادو (پروفسور کوئیرل)، گرگر و بزغاله‌ها (مدیر دوبلاژ)، خاندان پهلوی (مدیر دوبلاژ)، دو دوست،گرفتن پلهام یک دو سه، انیمیشن ۹، نبرد هیولاها با بیگانگان،گارفیلد، من و خواهرم، توکاهای دانا، مرد دهم، نیکلاس نیکلبی، دزدان دریایی کارائیب ۳، لوتر، له‌آ، دور دنیا در ۸۰ روز، برادر الهی ما. و در رادیو: شهد و شکر (رادیو صبا)، چهارخونه (رادیو ایران)، میدان لبخند (رادیو ورزش)، اینجا شب نیست (رادیو جوان)، کوی نشاط (رادیو ایران)، و جمعه ایرانی (رادیو ایران) است.      

پیام، امیر عباس

نتایج مشاهده همه نتایج پیام، امیرعباس تولد: ۱۳۵۵/۵/۱۷ محل تولد: تهران نمونه صدا امیرعباس پیام

حق پرست، مرجان

نتایج مشاهده همه نتایج حق پرست، مرجان سال تولد: ۱۳۶۳/۱/۲۸ تولد: تهران همکار چکاوا مشاهده

انصاری، محمدباقر

نتایج مشاهده همه نتایج انصاری، محمدباقر سال تولد: – تولد: – نمونه صدا محمد باقر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *