سیما رستگاران دوبلور، گوینده رادیو، طراح صحنه و لباس و دستیار کارگردان است. او که مدرک کارشناسی طراحی پارچه و لباس دارد، از سال ۱۳۷۵ کار خود را در عرصه تئاتر آغاز کرده و بعد از آن هم فعالیت خود را با دستیاری صحنه و کارگردانی ادامه داد. رستگاران در سال ۱۳۷۸ وارد عرصه رادیو و گویندگی شد و اوایل در واحد نمایش در جایگاه بازیگر بود و در خیلی از نمایش های رادیویی ایفای نقش کرده و از بازیگران جوان اما با سابقه (واحد مرکز هنرهای نمایشی است). 

بعد از هنرنمایی های زیادی که از خود به جای گذاشت و فعالیت های پر ثمر و مهمی که در حوزه نمایش رادیو انجام داد، از طرف (رادیو تهران) از او برای همکاری در قسمت گویندگی و اجرای برنامه دعوت شد و نخستین برنامه خود را با عنوان(یار مهربان) در جایگاه گوینده آغاز کرد. از برنامه هایی که رستگاران در رادیو و به عنوان گوینده در آنها حضور داشت باید به (به رنگ زندگی)، (صبح بخیر رادیو سلامت) اشاره کرد. همینطور او در برخی از کتاب های صوتی هم به گویندگی پرداخته است.

 رستگاران جزو آن دسته از نیروهای رسمی و قدیمی صدا و سیما است که بیش از دو دهه در این سازمان فعالیت دارد. به دلیل جنس صدای زیبا و رسایی که دارد علاوه بر گویندگی در رادیو نتوانست دست رد به سینه دوبله بزند و تا امروز یکی ازدوبلورهای خوش صدا و موفق تلویزیون است.

 رستگاران از سال ۱۳۸۶ وارد کار دوبله شده و انیمیشن های زیادی را با صدای شیوا و قدرتمند خود گویندگی کرده است.

میلاد صادقی

.bdt-member-photo-flip; mode: hover; animation: bdt-animation-fade; queued: true; duration: 300;”> میلاد صادقی میلاد صادقی متولد سال

مهرعلی، مرجان

نتایج مشاهده همه نتایج مرجان، مهرعلی تولد: – محل تولد: – همکار چکاوا مشاهده پروفایل

مومنی، آبتین

نتایج مشاهده همه نتایج مومنی، آبتین تولد: ۱۳۷۹ محل تولد: تهران همکار چکاوا مشاهده پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *