علی باقرلی دوبلور، محقق، تاریخ شناس دوبله و فارغ‌التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی از دانشکده پیراپزشکی مشهد، از کودکی و مقطع دبستان کار هنری‌ خود را را با بازیگری در تئاترهای مدرسه‌ای آغاز کرد و این حرفه را تا مقاطع راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه  ادامه داد. او در سال ۱۳۸۰ عضو انجمن نمایش مشهد شد و تئاتر (پستوخانه) را اجرا کرد. شرکت در نزدیک به ۱۵ تئاتر دانشجویی در جایگاه بازیگر نقش اول و راهیابی به دور مقدماتی تئاتر فجر دانشجویی در سال ۱۳۸۱ با نمایش‌نامه (پایان ققنوس) از دیگر فعالیت های او در حوزه تئاتر است. 

باقرلی در سال ۱۳۸۰با برنامه‌ی تلویزیونی (لحظه) وارد تلویزیون شد. او نزدیک به ۲۰۰ ساعت اجرا و بازیگری در برنامه های زنده (شب شرقی)، (شب خراسان) و (شب چراغ) را در کارنامه هنری خود دارد. تجربه چهار فیلم داستانی (حبیب، اگمانس، تولدم مبارک، عکس یادگاری به عنوان بازیگر و همینطور اجرای برنامه (سلام بچه ها) در جایگاه مجری از دیگر فعالیت های او است. باقرلی فعالیت خود در عرصه دوبله و گویندگی را با اجرای رادیویی در صدا و سیمای استان خراسان آغاز کرد و از سال ۱۳۸۶ به طور رسمی عضو (انجمن گویندگان جوان تهران) شد. 

همه دنبال کننده ها و اهالی دوبله بی شک او را به عنوان یک تاریخ شناس مسلم و دقیق عرصه دوبله پذیرفته اند و اینکه او اطلاعات دقیق و منسجمی در این زمینه دارد. او در بیشتر از ۱۸ انیمیشن و ۶ فیلم بلند سینمایی به‌عنوان دوبلور فعالیت داشته‌ است. نمونه صداهای منعطف و خلاقانه علی باقرلی را در انیمیشن های (ریو ۱ و ۲)، ( هیولا در پاریس) و (موگلی) شنیده ایم. 

همچنین او سابقه یک سال تدریس (مبانی تئوری شناختی سینما) در موسسه فرهنگی هنری آزاد (آپادانا) و تجربه ۵ ساله مجری گری و کارشناسی در برنامه های نمایش فیلم و نقد و تحلیل آثار سینمایی در آموزشگاه های (شمایل، سوره، آگاه فیلم) را به دیگر فعالیت های هنری خود افزوده است.

بهادری، عزیزالله

نتایج مشاهده همه نتایج بهادری، عزیزالله سال تولد: ۱۳۲۰ محل تولد: تهران تاریخ فوت: ۱۳۹۱/۱/۲

ثقه الاسلامی، زهرا

نتایج مشاهده همه نتایج ثقه الاسلامی، زهرا سال تولد: – تولد: – نمونه صدا زهرا

رسول زاده، احمد

نتایج مشاهده همه نتایج رسول زاده، احمد سال تولد: ۱۳۰۹ تولد: تبریز سال فوت: ۱۳۹۳/۱۰/۱۹

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *